Na Arenie jest jak w niebie ;f
Hahah ;D ja tam jestem JAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!.
ahuashausahsa ''ale h#j'' husuhshuausuhsa xd
Nie jak w niebie tylko jak W Kosmosie bardzo szczęśliwy xd


Edyt.
Proszę wesoły
Napisałem # zamiast u...

Bebol-Tobie dałem ostrzeżenie Ponieważ twoja wypowiedź nic nie wznosi do Tematu i jest zbyt krótki komenatrz. Minimum zdania..


  PRZEJDŹ NA FORUM