| Na Arenie jest jak w niebie ;f |
| Hahah ;D ja tam jestem JAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!. ahuashausahsa ''ale h#j'' husuhshuausuhsa xd Nie jak w niebie tylko jak W Kosmosie Edyt. Proszę Napisałem # zamiast u... Bebol-Tobie dałem ostrzeżenie Ponieważ twoja wypowiedź nic nie wznosi do Tematu i jest zbyt krótki komenatrz. Minimum zdania.. |