| rozmowa z fire ;D nasza "Ladna" ortografja :D |
| 20:46 Gogetas [7773]: nauc sie pisac 20:46 Gogetas [7773]: nauc sie picas* 20:46 GOD FiRe [21778: ok 20:48 Gogetas [7773]: e fire fyslij mi to co pisalicmy 20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg 20:48 Gogetas [7773]: okej? 20:50:25 20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg 20:48 Gogetas [7773]: okej? 20:48 GOD FiRe [21778: a co pisalismy? 20:49 Gogetas [7773]: tamto 20:49 Gogetas [7773]: wczesniej 20:49 Gogetas [7773]: nasza ortografja 20:49 GOD FiRe [21778: aaaaaa 20:49 GOD FiRe [21778: to ftedy sle pisaljsmy 20:49 Gogetas [7773]: ale fyslij na gg 20:49 Gogetas [7773]: omgg xD pozdro <pozniej sie pomysli spar na slowa> |