rozmowa z fire ;D
nasza "Ladna" ortografja :D
20:46 Gogetas [7773]: nauc sie pisac
20:46 Gogetas [7773]: nauc sie picas*
20:46 GOD FiRe [21778: ok
20:48 Gogetas [7773]: e fire fyslij mi to co pisalicmy
20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg
20:48 Gogetas [7773]: okej?
20:50:25
20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg
20:48 Gogetas [7773]: okej?
20:48 GOD FiRe [21778: a co pisalismy?
20:49 Gogetas [7773]: tamto
20:49 Gogetas [7773]: wczesniej
20:49 Gogetas [7773]: nasza ortografja
20:49 GOD FiRe [21778: aaaaaa
20:49 GOD FiRe [21778: to ftedy sle pisaljsmy
20:49 Gogetas [7773]: ale fyslij na gg
20:49 Gogetas [7773]: omgg



xD pozdro <pozniej sie pomysli spar na slowa>


  PRZEJD NA FORUM