rozmowa z fire ;D
nasza "Ladna" ortografja :D
ech jestec sienki bolek ja bys mistsz ortografji bardzo szczęśliwy a nie to so ty wesoły
ale czkoda rze tak malo napisalicmy ;/


  PRZEJDŹ NA FORUM