rozmowa z fire ;D
nasza "Ladna" ortografja :D
nie ja sie tak nie bawie z toba masz za duzy refleks zabieram swoje klocki i ide do innej piaskownicy (mam wiekszego niz ty oczko )


  PRZEJD NA FORUM