rozmowa z fire ;D
nasza "Ladna" ortografja :D
DoG....zdziwiony bardzo szczęśliwy <hahaha> weź nie rozśmieszaj...hrehre teraz laska na Mnie sie wyzywac będzie...;( ;P


  PRZEJDŹ NA FORUM