PO co komu bot
Zal
Nie rozumiem jednego po co wam boty nie umiecie peczyc bez bota z botem cioty graja np omka bot znam kilku jeszcze i wiem co to za noby co wam daje bot ze kogos ubijecie zeby byc koxem bij bez bota a nie
PRZEJD NA FORUM