ziomus wali z pz z big kubana
vegotto
Dziś wracam na serva ;P Przepraszam za długą nie obecność. Studia i praca i Juwenalia w moim mieście nie pozwoliło mi sie logowaćbardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM