zdjecia z przygotowania do powodzi na moim osiedlu
BY Ghost
Hah to dobrze że zostaniesz na powierzchni wody a nie pod powierzchnią. O to mój pomysł był xDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM