zdjecia z przygotowania do powodzi na moim osiedlu
BY Ghost
jakoś powinniśmy dojechać a wtedy Ghost będziesz uratowany ;] xDDDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM