Kolejny puchnig ubity
Co prawda nie ja go biłem,zawołał mnie Gold Buu gdy siedziałem na 700 coolerze przed rebkiem bardzo szczęśliwy
Nie wiem kto bił,ale wielkie dzięki dla tej osoby oczko



Z obrazkiem coś nie działa,nie wiem jak u was,ale w razie czego daje link.

http://img813.imageshack.us/i/puchink.png/

Ps: Po rozmowie okazało się że tą osobą był Golden Buu ,dziękować oczko


@edit by ghost chcesz to masz tego ssa jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM