| Kolejny puchnig ubity |
| Co prawda nie ja go biłem,zawołał mnie Gold Buu gdy siedziałem na 700 coolerze przed rebkiem Nie wiem kto bił,ale wielkie dzięki dla tej osoby ![]() Z obrazkiem coś nie działa,nie wiem jak u was,ale w razie czego daje link. http://img813.imageshack.us/i/puchink.png/ Ps: Po rozmowie okazało się że tą osobą był Golden Buu ,dziękować @edit by ghost chcesz to masz tego ssa |