Kolejny puchnig ubity
Wiem...zdjęcie jest 4fun zrobione,w wy od razu "po co ten temat..."
Nie podoba się to Fire w każdej chwili może zamknąć temat i tyle będzie.
Wcześniej jakoś zrobiliście fotkę jak z teamem ubiliście baga,jeden taki temat jest więc ja też nie rozumiem.
W takim razie proszę o zamknięcie tematu.


  PRZEJDŹ NA FORUM