| Czy...? |
| Tylen Durden moim zdaniem może stracić Tuta...mi tak pomógł że dedł mojego noob chara z 3k lv do 500...a pisałem,żeby dał dojść do undebuga tylko.Czemu się mnie Boisz jak na razie moim zdaniem może być,ale faktycznie są kozakami bo mają lepsze senzu,czyli lepiej się uchają. O to moje zdanie na ten temat Pozdrawiam. |