| Fire odczep sie od nas. To ty jestes Godem i ty masz caly czas pomagac, my jestesmy tutorami i tez chcemy sobie pograc poexpic popeczyc. i tak wgl ja z Mr pomagamy najwiecej tylen troche rzadziej bo rzadziej bywa na servie. a tak po zatym niegdzie nie jest napisane ze jak jest sie tutorem to trzeba grzac pz i tylko pomagac tak jak to napisales ty nam .My chcemy miec tez troche gry zabawy, a jeśli chodzi o teamy my nie walimy razem to ze stoimy obok temple nie znaczy ze mamy team tylen to mój kumpel i niechcem go bic, a jak jest jakis team z dramaturgi ja sie nie skarze tylko zbieram team przeciwny.Aha , ja nie kozacze z tut senzu, gdybym np ze swoim 4k lvl rozwalal 6k lvl 8k lvl to rozumiem to jest kozaczenie ale ze rozwalam 2k lvl albo 800lvl to to nie jest kozaczenie bo tut senzu nawet nie uzywam. |