| Czy...? |
| Wanisz - jestes zwyklym klamca(see you in game chocby bez tutor senzu ;]) . Ja chcialbym tylko powiedziec ze jesli wam to tutor senzu az takie wielkie problemy stwarza to je usuncie . Nie chce mi sie dyskutowac z wieszkoscia tych ludzi ktorzy sie bd wypowiadac bo swoja postawa czesto pokazuja tylko jacy sa glupi ( definitywnie to przez wiek) no i tylko sei zdenerwuje przy tej dyskusji. Decydujcie - jesli Hoster uwaza ze powinien mi zabrac tuta to ok . I zeby byla jasnosc tutor senzu nie potrzebuje . Wlasciwie to nie wiem czemu sie Fire czepiasz . Jesli twoje argumenty maja byc powaznie traktowane , to niestety powinienes je napisac pod adresem chyba wszystkich tutorow(oprocz Dramata ostatnio). Poza tym lepiej nic na ciebie nie pisze bo mi chara zabierzesz tak jak juz kiedys groziles za zabicie ciebie i jak sie Dramatowi wbijales. @edit. Szanowny Fire - moze sam zeedytuj swojego posta wobec z tego. Jak dla mnie to lepiej zebysmy nie edytowali bo wiadomo czy cos nowego jest. Poza tym co- raz przypekowalem Li Paj Logna dzisiaj to od razu jakas akcja. a nawet pytan na helpie nie bylo wiec ocb?Jesli proponujes zeby Hoster zrobil nam tak zebysmy nie mogli innych bic to ja zrobie innego chara i na nim bede tutorem . Nie po to expilem 10 k lvl zeby nie moc nikogo uderzyc. |