| Czy...? |
| @Tylen Więc myślisz że masz tuta tylko po to żeby nie pomagać tylko cwykorzystywać że jesteś lepszy i masz przewagę nad normal graczami?Pozdro...jak chcesz tuta tylko po to to najlepiej sam zrezygnuj ^.- Właśnie z tą grupą to dobry pomysł,Tutor ma pomagać a nie pk,albo usunąć albo dodać taką grupę. Jak tak bardzo chesz peczyć Tylen to zrezygnuj z Tutora,wtedy nikt do cb nie będzie miał pretensji. I tak za bicie lov lv jest ban na ileś tam h,ja mam 4k lv a ty 10k i myślisz że podskakiwać możesz? .Przyznam,że normalnie gracze więcej pomagają niż ty,a przecież jesteś Tutorem,a tutor nie ma zabijać innych i rookować ich tylko polepszyć im grę,pomagać.Jakoś np. na WoDBo tutorzy stali w temple i pomagali,a ty piszesz coś tam na red że "piszcie na help" a i tak rzadko kiedy odpisujesz,bo przecież cały czas jesteś zajęty dedaniem innych zamiast im pomagać. Ps:I jeszcze jak dzisiaj napisałeś na red? Przypominasz sobie? "Waring:Jestem dziś wkurwiony więc będę dedać all kto mi podejdzie,tylko kumpli zostawie" Możesz sobie zaprzeczać,ale sam to widziałem.Li Paj przynajmniej coś pomoże,a ty rzadko kiedy. Podsumowując jesteś tutorem tylko po to,żeby się wyrzyć na graczach za Twój nie udany dzień,a mało kto Cię ubiję,ponieważ masz tutor senzu i inne tam bajerki. Wiem że na wszystko będziesz zaprzeczał,albo wymyślał jakiś pretekst. I tyle co bym o tobie napisał...i jeszcze pytanie:Jakoś nigdy nie widziałem żebyś spokojnie,tak samo jak tutorzy na innych otsach postał,poodpowiadał na pytania...a ty nic. |