Czy...?
Wanisz to Czemu sie mnie boisz napisal:"Waring:Jestem dziœ wkurwiony więc będę dedać all kto mi podejdzie,tylko kumpli zostawie". low lvl to jest ponizej 350 matole wiec sie nie wymadrzaj w ogole . Ciekawe na jakim ty wodbo grales. Falek nigdy nie stal w temple i nie pomagal non stop , Brzozi tak samo , Crow to samo Cell destroy tak samo . Poza tym nie ma co tamtego wodbo porownywac z tym.

Edit.
Poza tym Wanisz - dowod na to ze jestes klamca jest w tym co napisales -""mi tak pomógł że dedł mojego noob chara z 3k lv do 500""- moglo ci spasc najwyzej do 631 łbie . Poza tym dolaczyles tu 2 czerwca i juz wypowiadasz sie jakbys wszystko wiedzial i wszystkich znal . Ja cie wczoraj 1 raz na oczy widzialem w grze.


@edit tylko Z Tajnym tak wczoraj zrobilem ze sie wkurzylem i go bilem ;p ale to 1 raz chyba ;d


  PRZEJD NA FORUM