| Czy...? |
| @Tajny I właśnie z tym problem...tutor nie powinien huncić tylko pomagać. @Tylen Jak chcesz dedać i huncić to najlepiej zrezygnuj z Tuta,wtedy będziesz mógł to robić do woli. Lv mi spadł do 580,nie wiesz to nie gadaj -.- Czemu Się Mnie Boisz może zostać,ale prosił bym albo Tylena wywalić z tuta,albo dać jakieś ograniczenia,typu jak tam Fire napisał "Albo da wam grupę że ani oni nie będą mogli peczyć,ani inni ich" I podaj mi choć kilka argumentów dlaczego miałbyś dalej zostać tutorem? Co byś takiego dla serwera zrobił?Pewnie odpowiesz "będę dalej pomagał"... Wczoraj mnie wdziałeś 1 raz na oczy,to szkoda,bo ja Cb też...zbieg okoliczności? Jak tak bardzo chcesz all dedać to bez tuta,po prostu bądź zwykłym graczem,tak samo jak inni. I widać że robisz all by pozostać tutem..."do zobaczenia w grze" czyli że nie masz zamaru pomóc tylko mnie dedać.Pozdrowienia. Podaj mi 5 tych argumentów to dalej pogadamy.Wszystko zależy od Fire'a i Ghosta.Ale ogarnijcie Tylena,bo na prawdę gracze przez niego w temple siedzą i czekają aż da loga albo gdzieś odejdzie,bo nawet nie da undebugować lv'a.I w taki ów sposób Tylen pomaga niższym lv w graniu,wbijaniu lv ,i oczywiście przy jego traceniu.Tajny i tak będziesz go bronił,wiem bo ty jego friend 4ever Wszystko,co mam na Tylena napisałem,nie mam zamiaru przedłużać tej kłótni,wieć ty,szanowny tutorze z racji,że nim jesteś (jak na razie) też sobie odpuść i poczekaj na ostateczne zdanie Administracji. Pozdrawiam. |