Czy...?
Dobra,do Tylena już nic nie mam...
Ale,prosiłbym aby mu przydzielić grupę inną..aby nie mógł pekować ani go nie mogli... ponieważ to nie ma sensu lekkiego...


  PRZEJDŹ NA FORUM