| Czy...? |
| No wiem,ale tak samo jak pisze Fire tutki powinni pomagać.Poexpić czasem mogą,nie w tym problem.Ale jak jest się Tutorem,i chce się wyżyć,no to nie w sposób dedania graczy,tylko weź kompa i wywal go przez okno lub coś w tym stylu.Weź pod uwagę,że wy jako tutorzy macie więcej możliwości na wygranie pvp niż normal gracz,więc dajcie innym pograć,i wy też grajcie normalnie.Wtedy wszyscy będą uradowani. Bo tutor na prawdę nie jest od tego,że pomaga w zależności czy ma zły dzień czy dobry,a jak ma zły to pomoże w sposób "wyjdziesz z temple-ded)Proszę Administrację o dokładne zanalizowanie i przemyślenie sprawy,gdyż chodzi to o dobro normalnych graczy,którzy też chcą sobie normalnie pograć,a nie np. czekać 3h w temple,aż będzie możliwość oddebugowania lv i normalnego poexpienia (o ile w ogóle będzie dobra sytuacja). Pozdrawiam. Ps:I dobrze,jak będzie taka grupa,to będą szczęśliwi i tutorzy,i normalni gracze. |