Czy...?
Ja będę peczył . Słuchaj edytuj posty jak możesz to raz , bo widze ,że nieżly spamik robisz
a po 2 pewnie zdecydują o tym wszystkim Fire z Ghostem więc.. czekajmy.
PRZEJDŹ NA FORUM