Czy...?
Ja będę peczył . Słuchaj edytuj posty jak możesz to raz , bo widze ,że nieżly spamik robiszwesoły a po 2 pewnie zdecydują o tym wszystkim Fire z Ghostem więc.. czekajmy.


  PRZEJDŹ NA FORUM