Czy...?
Wanisz - to cie dojade innym charem i dla twojej wiadomosci gram tu z 4 miesiace (albo dluzej z przerwami) gowno wiesz o serwie i o mnie wiec po co sie wypowiadasz pałofonie .
Proponuje zamknac temat i poczekac na to Co powie Hoster
PRZEJD NA FORUM