Czy...?
Wanisz - to cie dojade innym charem i dla twojej wiadomosci gram tu z 4 miesiace (albo dluzej z przerwami) gowno wiesz o serwie i o mnie wiec po co sie wypowiadasz pałofonie .

Proponuje zamknac temat i poczekac na to Co powie Hoster


  PRZEJD NA FORUM