| | |
| GM_FiRe | 08.06.2010 20:09:50 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Swinoujscie
Posty: 236 #543399 Od: 2010-1-30
Ilość edycji wpisu: 1 | Jest to temat przeznaczony do pisania kto jest najmądrzejszym człowiekiem całego tego ots godowie się nie liczą. 1.Czemu Sie mnie Boisz 2.Tajny Agent 3.Dramat 4.Gogetas 5.Lepiej Wchodz 6.Nie Ogarniam Battle 7.Candixe 8.DJ Tiesto 9.Don Atello/DonAtello 10.Mesajah 11.Nobinek
MOZNA TEZ KOGO INNEGO DAć NIZ CI CO SA WYRZEJ!! A,proszę napisać tak przykład: Nr.5 (Lepiej Wchodz) powód: Ponieważ: jest taki i taki taki i taki blablableble... w tym taki i taki i blebla to ma się znajdować uzasadnienie dlaczego. NIE MOżNA GłOSOWAć NA SIEBIE!!!!!!! _________________



|
| | |
| Li_Paj_Long | 08.06.2010 20:13:32 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #543401 Od: 2010-3-30
Ilość edycji wpisu: 1 | 6.(Nie Ogarniam Battle) bo jest chyba najpoważniejszym i najrozsądniejszym graczem na firefun 2.(Tajny Agent) Jest jednym z najbardziej trzepniętych ludzi na servie jeśli chodzi o wygłupy jest numerem jeden. 5.(Lepiej wchodz) Nieraz nie da sie z nim gadac ale czasem jest normalny,potrafi caly server postawic na nogi rozbawić go i rozruszać. |
| | |
| tajny | 08.06.2010 20:17:05 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 56 #543402 Od: 2010-4-25
| yhh to jest to wlasnie to ja mysle ze 1 czemu sie mnie boisz bo czesto powie cos ciekawego^^ 6 nie ogarniam battle(kiszony) jest powazny i przez to sie wydaje jak dla mnie mondrowaty _________________


|
| | |
| Ralf | 08.06.2010 20:19:11 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #543403 Od: 2010-5-17
| 2. ( Tajniak ) Pozytywnie zakręcony koleś ^.- 3. ( Dramat ) Poważny , a może czasem zbyt poważny? oO 5. ( Lepiej wchodz ) No jest jest , ale czasem zbyt Ci odpier$%!@# ^^ 1. ( Li paj ) To samo co Tajniak. _________________
 |
| | |
| DraMaT | 09.06.2010 11:22:09 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn
Posty: 123 #543590 Od: 2010-3-17
Ilość edycji wpisu: 1 | heh wydaję Mi się ,że przez komentarze nie da rady stwierdzić wiedze jakiegoś gracza heh ale fajnie poczytać sobie przez to forum jedynie można dowiedzieć się opinie na temat danego player'a a nie wiedzę . Ale dobre i to . Pozdrawiam Pomysłodawce oraz użytkowników forum (Jak poważnie napisałem , wybaczcie nie długo kończe studia I stopnia) ) |
| | |
| NoBiNek | 09.06.2010 17:26:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Posty: 68 #543692 Od: 2010-3-18
Ilość edycji wpisu: 1 | 4(gdyby sie dało to bym też dał 3).Czemu Sie mnie Boisz - To Samo Co Tajny Agent 3.Tajny Agent - Lubi sie wygłupiać i mu to wcyhodzi 1.Dramat - Poważny , pomaga dla lov i nie bije lov i jak bije kogos to za coś. 2.Gogetas - Dzięki niemu gramy na firefunie żadko odpisuje ale to on sie stara żeby wszystko było ładnie na ots. 5.Lepiej Wchodz - Spoko Ziomek Moze Na Firefunie Nie Odpisuje ALe Na GG Zawsze Odpisze , ale czasami przesadza. 6.Nie Ogarniam Battle - Poważny Człowiek i dużo afkuje. |
| | |
| Wanisz | 09.06.2010 21:10:11 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #543867 Od: 2010-6-2
Ilość edycji wpisu: 2 | Ok teraz bez spamu...najmądrzejszym graczem według mnie jest Dramat. Ps: Przydało by się ankietę zrobić,czyż nie? I żeby można było wybierać all osoby,a nie only pro player's... W grę wchodzili by wszyscy gracze,a wygrał by tylko jeden. Co wy na to?  Żeby nie było spamu to od razu wyjaśniam o co mi chodzi... Wszyscy podają swoje propozycje najmądrzejszego no lifera-czy tam gracza jak kto woli ;> Potem zrobiło by się spis (5-7 zwycięzców)i ankieta.Oczywiście mógłby wygrać tylko 1 no liferek Piszcie co myślicie  |
| | |
| Li_Paj_Long | 09.06.2010 22:17:45 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #543908 Od: 2010-3-30
| Wanisz pomysł do kitu, ten temat to jest mój pomysl wykonany przez Fire dla zabawy i z nudów, moim zdaniem jest ok (bo poco odrazu ankieta to nie żadne zawody tylko wygłupy) |
| | |
| GM_FiRe | 09.06.2010 22:52:27 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Swinoujscie
Posty: 236 #543927 Od: 2010-1-30
| ''można też nie wybierać ich można kogoś innego.'' czytaj uważnie. 2.Li paj to nie mój pomysł to był Czemu Uciekasz chyba albo kogo innego juz nie pamietam _________________



|
| | |
| NoBiNek | 10.06.2010 09:17:27 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Posty: 68 #543991 Od: 2010-3-18
Ilość edycji wpisu: 1 | Fire nie to nie mój był ja napewno nie chciałem takiegoś czegoś
@Edit
Możesz mnie dodac na tą liste? |
| | |
| DraMaT | 18.06.2010 08:12:08 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn
Posty: 123 #547788 Od: 2010-3-17
| No i jak widać nie wynikneło nic z tego postu Powiedzmy ,że aLL są mądrzy tylko jeden mniej drugi bardziej |