WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » NAJMĄDRZEJSZY GRACZ NA FIREFUN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Najmądrzejszy gracz na firefun

  
GM_FiRe
08.06.2010 20:09:50
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #543399
Od: 2010-1-30


Ilość edycji wpisu: 1
Jest to temat przeznaczony do pisania kto jest najmądrzejszym człowiekiem całego tego ots godowie się nie liczą.
1.Czemu Sie mnie Boisz
2.Tajny Agent
3.Dramat
4.Gogetas
5.Lepiej Wchodz
6.Nie Ogarniam Battle
7.Candixe
8.DJ Tiesto
9.Don Atello/DonAtello
10.Mesajah
11.Nobinek



MOZNA TEZ KOGO INNEGO DAć NIZ CI CO SA WYRZEJ!!
A,proszę napisać tak przykład:
Nr.5 (Lepiej Wchodz)
powód:
Ponieważ: jest taki i taki taki i taki blablableble...
w tym taki i taki i blebla to ma się znajdować uzasadnienie dlaczego.
NIE MOżNA GłOSOWAć NA SIEBIE!!!!!!!
_________________





  
Li_Paj_Long
08.06.2010 20:13:32
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #543401
Od: 2010-3-30


Ilość edycji wpisu: 1
6.(Nie Ogarniam Battle) bo jest chyba najpoważniejszym i najrozsądniejszym graczem na firefun
2.(Tajny Agent) Jest jednym z najbardziej trzepniętych ludzi na servie jeśli chodzi o wygłupy jest numerem jeden.
5.(Lepiej wchodz) Nieraz nie da sie z nim gadac ale czasem jest normalny,potrafi caly server postawic na nogi rozbawić go i rozruszać.
  
tajny
08.06.2010 20:17:05
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #543402
Od: 2010-4-25
yhh to jest to wlasnie tobardzo szczęśliwy
ja mysle ze
1 czemu sie mnie boisz bo czesto powie cos ciekawego^^
6 nie ogarniam battle(kiszony) jest powazny i przez to sie wydaje jak dla mnie mondrowatybardzo szczęśliwy
_________________



  
Ralf
08.06.2010 20:19:11


Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #543403
Od: 2010-5-17
2. ( Tajniak ) Pozytywnie zakręcony koleś ^.-
3. ( Dramat ) Poważny , a może czasem zbyt poważny? oO
5. ( Lepiej wchodz ) No jest jest , ale czasem zbyt Ci odpier$%!@# ^^
1. ( Li paj ) To samo co Tajniak.
_________________
  
DraMaT
09.06.2010 11:22:09
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #543590
Od: 2010-3-17


Ilość edycji wpisu: 1
heh wydaję Mi się ,że przez komentarze nie da rady stwierdzić wiedze jakiegoś graczabardzo szczęśliwy heh ale fajnie poczytać sobiejęzor przez to forum jedynie można dowiedzieć się opinie na temat danego player'a a nie wiedzę .wesoły Ale dobre i to . Pozdrawiamwesoły Pomysłodawce oraz użytkowników forumbardzo szczęśliwy (Jak poważnie napisałem , wybaczcie nie długo kończe studia I stopnia) wesoły)
  
NoBiNek
09.06.2010 17:26:16
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Białystok

Posty: 68 #543692
Od: 2010-3-18


Ilość edycji wpisu: 1
4(gdyby sie dało to bym też dał 3).Czemu Sie mnie Boisz - To Samo Co Tajny Agent
3.Tajny Agent - Lubi sie wygłupiać i mu to wcyhodzi
1.Dramat - Poważny , pomaga dla lov i nie bije lov i jak bije kogos to za coś.
2.Gogetas - Dzięki niemu gramy na firefunie żadko odpisuje ale to on sie stara żeby wszystko było ładnie na ots.
5.Lepiej Wchodz - Spoko Ziomek Moze Na Firefunie Nie Odpisuje ALe Na GG Zawsze Odpisze , ale czasami przesadza.
6.Nie Ogarniam Battle - Poważny Człowiek i dużo afkuje.
  
Wanisz
09.06.2010 21:10:11
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Świnoujście

Posty: 70 #543867
Od: 2010-6-2


Ilość edycji wpisu: 2
Ok teraz bez spamu...najmądrzejszym graczem według mnie jest Dramat.
Ps: Przydało by się ankietę zrobić,czyż nie? bardzo szczęśliwy
I żeby można było wybierać all osoby,a nie only pro player's...
W grę wchodzili by wszyscy gracze,a wygrał by tylko jeden.
Co wy na to? lol
Żeby nie było spamu to od razu wyjaśniam o co mi chodzi...
Wszyscy podają swoje propozycje najmądrzejszego no lifera-czy tam gracza jak kto woli ;>
Potem zrobiło by się spis (5-7 zwycięzców)i ankieta.Oczywiście mógłby wygrać tylko 1 no liferek bardzo szczęśliwy
Piszcie co myślicie aniołek
  
Li_Paj_Long
09.06.2010 22:17:45
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #543908
Od: 2010-3-30
Wanisz pomysł do kitu, ten temat to jest mój pomysl wykonany przez Fire dla zabawy i z nudów, moim zdaniem jest ok (bo poco odrazu ankieta to nie żadne zawody tylko wygłupy)bardzo szczęśliwy
  
GM_FiRe
09.06.2010 22:52:27
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #543927
Od: 2010-1-30
''można też nie wybierać ich można kogoś innego.'' czytaj uważnie.
2.Li paj to nie mój pomysł to był Czemu Uciekasz chyba albo kogo innego juz nie pamietam
_________________





  
NoBiNek
10.06.2010 09:17:27
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Białystok

Posty: 68 #543991
Od: 2010-3-18


Ilość edycji wpisu: 1
Fire nie to nie mój był ja napewno nie chciałem takiegoś czegoś

@Edit

Możesz mnie dodac na tą liste?
  
DraMaT
18.06.2010 08:12:08
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #547788
Od: 2010-3-17
No i jak widać nie wynikneło nic z tego postuwesoły Powiedzmy ,że aLL są mądrzy tylko jeden mniej drugi bardziejwesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » NAJMĄDRZEJSZY GRACZ NA FIREFUN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS