Server będzie jakiś czas offline z powodu powodzi , gdzie efektem jest brak prądu . Cierpliwie czekajmy English Version: Server will be offline for some time due to flooding, where the effect is the lack of electricity. Patiently wait
<jestem u smerfa> narazie woda opada lecz kurwa tio poczatek bo nie bylo fali ;] juz jest wody tak mniej a ciebie fire ugryze za to bo nawet nie pojechales do mnie jak obiecales XD _________________ 21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku 21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
wkurwia mnie to ze nie moge wlaczyc serwa _________________ 21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku 21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
Fire to dawaj rokaj Dramata, chcem to zobaczyć xD. (Oh jakby dramat dostał roka bez możliwości odzyskania lvla, chyba bym chate ze szczęścia rozniósł).
A Fire Mnie nie rooknie..;P Nie dam się "Jak byłem mały to sie dawałem, dziś jestem duży i z każdym się lałem " Pozdro chłopaki , ajj wróciłby już na server..