WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INFORMACJE » SERVER OFFLINE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

Server Offline

Powódź
  
DraMaT
23.05.2010 07:16:08
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #536763
Od: 2010-3-17


Ilość edycji wpisu: 1
Server będzie jakiś czas offline z powodu powodzi , gdzie efektem jest brak prądu . Cierpliwie czekajmywesoły
English Version:
Server will be offline for some time due to flooding, where the effect is the lack of electricity. Patiently waitwesoły
  
GM_FiRe
23.05.2010 11:17:48
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #536824
Od: 2010-1-30
Brawo!. tera do ciebie nic nie mam wesoły ;**
_________________





  
Ghost_HOSTER
23.05.2010 19:40:35
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #537174
Od: 2010-1-30
<jestem u smerfa> narazie woda opada lecz kurwa tio poczatek bo nie bylo fali ;] juz jest wody tak mniej a ciebie fire ugryze za to jęzor bo nawet nie pojechales do mnie jak obiecales XD
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
NoBiNek
23.05.2010 20:24:21
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Białystok

Posty: 68 #537192
Od: 2010-3-18


Ilość edycji wpisu: 1
Ghost Przeżyj tylko :/
  
GM_FiRe
23.05.2010 21:47:27
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #537242
Od: 2010-1-30
nobinek japa XD
wiktor nie bij proszę bardzo szczęśliwy gryźć możesz moja siostrę nie MNIE!.
_________________





  
tajny
24.05.2010 10:08:05
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #537505
Od: 2010-4-25
hue hue xD
_________________



  
Ghost_HOSTER
24.05.2010 10:59:18
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #537517
Od: 2010-1-30
wkurwia mnie to ze nie moge wlaczyc serwa jęzor
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
24.05.2010 16:22:29
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #537642
Od: 2010-1-30
i dobrze ze cie wkurwia XD i ja sie ciesze bo nie muszę ciebie wkurwiać XD
_________________





  
NoBiNek
24.05.2010 17:30:24
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Białystok

Posty: 68 #537671
Od: 2010-3-18
To siostra twoja go powinna gryźć bardzo szczęśliwy
  
Li_Paj_Long
25.05.2010 14:39:41
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #538066
Od: 2010-3-30
Kur stęskniłem sie troche za servem już. a tak wgl to macie fajne tematy o gryzieniu xD
  
DraMaT
25.05.2010 17:26:54
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #538141
Od: 2010-3-17
No fakt tęsknota za servkiem jest =;P ale siła wyższa.. Oj żeby to wszystko jak najkrócej trwałowesoływesoły
  
Li_Paj_Long
25.05.2010 17:41:25
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #538149
Od: 2010-3-30
Nom Dramat dawno mnie nie zabiłeśbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy Żeby servek jak najszybciej był onlineoczko
  
GM_FiRe
25.05.2010 19:00:13
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #538176
Od: 2010-1-30
to ja wyjebie wtedy all i all dead a dramat rook by fire XD
_________________





  
Li_Paj_Long
25.05.2010 21:17:03
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #538243
Od: 2010-3-30
Fire to dawaj rokaj Dramata, chcem to zobaczyć xD. (Oh jakby dramat dostał roka bez możliwości odzyskania lvla, chyba bym chate ze szczęścia rozniósł).bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
GM_FiRe
26.05.2010 07:25:31
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #538364
Od: 2010-1-30
ok wesoły ale jak chate rozwalisz to lv zostanie oddany mu ok?
_________________





  
Li_Paj_Long
26.05.2010 14:20:55
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #538527
Od: 2010-3-30
dobra to ty go rokaj, ale ja chaty nie będę rozwalałbardzo szczęśliwy (ale tak w sumie bez dramata było by nudno na servie bo dramaturgia bez dramata to bedzie kicha)neutralny
  
GM_FiRe
26.05.2010 20:16:18
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #538710
Od: 2010-1-30
-.- ale ja bede XD
_________________





  
tajny
26.05.2010 21:05:22
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #538732
Od: 2010-4-25
ja tez bede chociaz nie jestem w dramaturgii xDD
_________________



  
DraMaT
27.05.2010 12:26:03
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #538932
Od: 2010-3-17
A Fire Mnie nie rooknie..;P Nie dam się jęzor "Jak byłem mały to sie dawałem, dziś jestem duży i z każdym się lałem " bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy Pozdro chłopaki , ajj wróciłby już na server..
  
Li_Paj_Long
27.05.2010 13:06:25
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #538942
Od: 2010-3-30
Servek wracajoczko Już się stęskniłem za ludźmi z serva, za moim charem ale najbardziej tęsknie za denerwowaniem Filusiabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy Żeby servek wrócił jak najszybciejwesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » INFORMACJE » SERVER OFFLINE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS