WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZDJĘCIA » ZDJECIA Z PRZYGOTOWANIA DO POWODZI NA MOIM OSIEDLU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

zdjecia z przygotowania do powodzi na moim osiedlu

BY Ghost
  
Ghost_HOSTER
21.05.2010 12:23:43
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #535841
Od: 2010-1-30


Ilość edycji wpisu: 1
Wczoraj
http://img237.imageshack.us/img237/3312/p4300179.jpg

DZIS

Obrazek
Obrazek
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Li_Paj_Long
21.05.2010 13:01:54
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #535848
Od: 2010-3-30
Ghost a ty tam pomagasz?? czy tylko patrzysz i robisz zdjęcia??wesołyxD
  
Ghost_HOSTER
21.05.2010 13:56:07
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #535859
Od: 2010-1-30
ja wczoraj do 01:00 pomagalem
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Li_Paj_Long
21.05.2010 14:10:44
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #535862
Od: 2010-3-30


Ilość edycji wpisu: 1
Czyli się nie nudziłeśbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
Ghost_HOSTER
21.05.2010 14:16:43
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #535868
Od: 2010-1-30
no ale pozniej na chate tsza bylo to bylo najgorsze
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
21.05.2010 20:22:16
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #536019
Od: 2010-1-30
i pewnie złamałeś się pod tym bardzo szczęśliwy xd
_________________





  
DraMaT
22.05.2010 04:55:27
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #536339
Od: 2010-3-17
Liiiczy się gest..bardzo szczęśliwy Barykada nie pójdziejęzor
  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 11:03:42
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536390
Od: 2010-1-30


Ilość edycji wpisu: 1
nowe foty z dzis
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
tajny
22.05.2010 11:06:00
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #536393
Od: 2010-4-25
ale kałuże xD
pracuj pracuj ghost xD
_________________



  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 11:09:46
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536396
Od: 2010-1-30
ŁO KURWA A TO ZALEDWIE TERA 10min przed tym 0.o
Obrazek
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
22.05.2010 11:20:58
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #536403
Od: 2010-1-30
łeee... ja mam w kiblu jeszcze większe kałuże ;D a na mojej działce to już wg... przez jebany deszcz i psa to kurwa dołek mi się zrobił na dobre 4m jak nie wiecej i jak tera pada to całą działke może mi zalać ;<
_________________





  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 11:48:00
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536415
Od: 2010-1-30
kolejne ;]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Li_Paj_Long
22.05.2010 11:53:52
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #536418
Od: 2010-3-30


Ilość edycji wpisu: 1
O kurw Dużo jest tam tej wody. zdziwionyzdziwionyzdziwiony Ghost a umiesz pływać?wesoły
  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 11:54:26
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536419
Od: 2010-1-30
wlasnie w tym problem ze NIE <lol2>
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Li_Paj_Long
22.05.2010 11:55:12
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #536421
Od: 2010-3-30
No to sie ucz chodźby w wannie pływac xDDDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 11:56:01
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536422
Od: 2010-1-30
ja se z drzwi zrobie kajak wiec wiesz jęzor
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Li_Paj_Long
22.05.2010 11:56:58
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #536423
Od: 2010-3-30


Ilość edycji wpisu: 1
Hah to dobrze że zostaniesz na powierzchni wody a nie pod powierzchnią. O to mój pomysł był xDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
Ghost_HOSTER
22.05.2010 12:11:13
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #536428
Od: 2010-1-30


Ilość edycji wpisu: 1
no to kurwa przejebane oczko
Obrazek

Obrazek

Obrazek


WODA PO KOLANA bardzo szczęśliwy
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
NoBiNek
22.05.2010 12:23:50
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Białystok

Posty: 68 #536430
Od: 2010-3-18
Ghost ja li paj i paru innych przyjedziemy ja wezme poldasa a li paj fiata 126p bardzo szczęśliwy
  
Li_Paj_Long
22.05.2010 12:54:11
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 93 #536435
Od: 2010-3-30
jakoś powinniśmy dojechać a wtedy Ghost będziesz uratowany ;] xDDDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZDJĘCIA » ZDJECIA Z PRZYGOTOWANIA DO POWODZI NA MOIM OSIEDLU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS