Wiem...zdjęcie jest 4fun zrobione,w wy od razu "po co ten temat..." Nie podoba się to Fire w każdej chwili może zamknąć temat i tyle będzie. Wcześniej jakoś zrobiliście fotkę jak z teamem ubiliście baga,jeden taki temat jest więc ja też nie rozumiem. W takim razie proszę o zamknięcie tematu.