WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZDJĘCIA » KOLEJNY PUCHNIG UBITY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kolejny puchnig ubity

  
Wanisz
12.06.2010 00:15:32
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Świnoujście

Posty: 70 #544769
Od: 2010-6-2


Ilość edycji wpisu: 3

Ilość edycji Admina: 2
Co prawda nie ja go biłem,zawołał mnie Gold Buu gdy siedziałem na 700 coolerze przed rebkiem bardzo szczęśliwy
Nie wiem kto bił,ale wielkie dzięki dla tej osoby oczko

Obrazek

Z obrazkiem coś nie działa,nie wiem jak u was,ale w razie czego daje link.



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA



Ps: Po rozmowie okazało się że tą osobą był Golden Buu ,dziękować oczko


@edit by ghost chcesz to masz tego ssa jęzor
  
DraMaT
12.06.2010 01:29:32
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #544774
Od: 2010-3-17
a Ja nie rozumiem nic z tego?jęzor;D
  
Ralf
12.06.2010 09:33:39


Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #544814
Od: 2010-5-17
I po co ten temat? Co w tym takiego że punchig został ubity? Nie rozumiem..
_________________
  
tajny
12.06.2010 09:52:26
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #544822
Od: 2010-4-25
boshe kazdy sobie moze ubic 1 baga wiec nie czaje...

_________________



  
Wanisz
12.06.2010 11:33:44
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Świnoujście

Posty: 70 #544852
Od: 2010-6-2
Wiem...zdjęcie jest 4fun zrobione,w wy od razu "po co ten temat..."
Nie podoba się to Fire w każdej chwili może zamknąć temat i tyle będzie.
Wcześniej jakoś zrobiliście fotkę jak z teamem ubiliście baga,jeden taki temat jest więc ja też nie rozumiem.
W takim razie proszę o zamknięcie tematu.
  
Ralf
12.06.2010 15:22:48


Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #544916
Od: 2010-5-17
Ok ok , tylko patrz na daty . Jakie wtedy były lvl , a jakie teraz.
_________________
  
DraMaT
12.06.2010 16:15:37
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #544942
Od: 2010-3-17
Temat do zamknięcia.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZDJĘCIA » KOLEJNY PUCHNIG UBITY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS