WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ROZMOWY » ROZMOWA Z FIRE ;D

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

rozmowa z fire ;D

nasza "Ladna" ortografja :D
  
Ghost_HOSTER
30.03.2010 20:49:55
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #508370
Od: 2010-1-30
20:46 Gogetas [7773]: nauc sie pisac
20:46 Gogetas [7773]: nauc sie picas*
20:46 GOD FiRe [21778: ok
20:48 Gogetas [7773]: e fire fyslij mi to co pisalicmy
20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg
20:48 Gogetas [7773]: okej?
20:50:25
20:48 Gogetas [7773]: nailepiej na gg
20:48 Gogetas [7773]: okej?
20:48 GOD FiRe [21778: a co pisalismy?
20:49 Gogetas [7773]: tamto
20:49 Gogetas [7773]: wczesniej
20:49 Gogetas [7773]: nasza ortografja
20:49 GOD FiRe [21778: aaaaaa
20:49 GOD FiRe [21778: to ftedy sle pisaljsmy
20:49 Gogetas [7773]: ale fyslij na gg
20:49 Gogetas [7773]: omgg



xD pozdro <pozniej sie pomysli spar na slowa>
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
30.03.2010 20:50:45
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #508372
Od: 2010-1-30
TCHE PESD ortografja ! nikt nie ma lebszej! =*
_________________





  
Ghost_HOSTER
30.03.2010 20:52:13
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #508375
Od: 2010-1-30


Ilość edycji wpisu: 1
ech jestec sienki bolek ja bys mistsz ortografji bardzo szczęśliwy a nie to so ty wesoły
ale czkoda rze tak malo napisalicmy ;/
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
30.03.2010 21:26:13
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #508410
Od: 2010-1-30
dzlowieku,ic mi spadz bo jak dzie fice to mnie szlak lapie idz mi spac jebnij sie w bac..
_________________





  
DraMaT
03.04.2010 22:50:15
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #512254
Od: 2010-3-17
No coż tylko na Polonistykę panowie idźtabardzo szczęśliwy
  
GM_FiRe
03.04.2010 23:25:23
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #512289
Od: 2010-1-30
Nie,ja idę na Policjantkę misiek jak ci mówiłam =* ;*
_________________





  
Ghost_HOSTER
04.04.2010 11:55:22
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #512412
Od: 2010-1-30
;D fire bull DOG! <hahaha> sry nie moglem sie powstrzymac jęzorbardzo szczęśliwy
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
04.04.2010 16:48:54
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #512551
Od: 2010-1-30
GHOST MA WPIERDOLLLLLLLLLLLLLL bardzo szczęśliwywesoły <hahahaha> sry nie mogłam się powstrzymać taki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnyaniołekaniołekaniołekaniołekaniołekaniołekaniołekaniołekaniołek
_________________





  
Ghost_HOSTER
05.04.2010 21:32:10
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #513511
Od: 2010-1-30
dobra bo ci zmienie nick na serwie z GOD FiRe na DOG FiRe bo god to odwrotnie dog bardzo szczęśliwy
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
GM_FiRe
05.04.2010 21:33:45
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Swinoujscie

Posty: 236 #513513
Od: 2010-1-30
Ty, gówniarzu naprawde doigrasz się że ci twego małego fiutka wsadze tobie w dupe !
_________________





  
Ghost_HOSTER
05.04.2010 21:36:34
poziom 3



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wroclaw

Posty: 118 #513515
Od: 2010-1-30
nie ja sie tak nie bawie z toba masz za duzy refleks zabieram swoje klocki i ide do innej piaskownicy (mam wiekszego niz ty oczko )
_________________
21:05 Legendarny Li Paj Long [4670]: mam komputer na korbe z kartonu znalazlem go w smietniku
21:15 Legendarny Li Paj Long [4670]: wiecie ze trzymaja mnie w szafie bo mam downa i sram na luzko rodziców zamiast do klopa
  
Administrator
06.04.2010 19:27:23
poziom 1



Grupa: Administrator 

Posty: 26 #514169
Od: 2010-1-30
Fire ale fyslij mu too !!!!!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
  
DraMaT
08.04.2010 13:20:56
poziom 3

Grupa: Moderator

Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn

Posty: 123 #515329
Od: 2010-3-17
DoG....zdziwiony bardzo szczęśliwy <hahaha> weź nie rozśmieszaj...hrehre teraz laska na Mnie sie wyzywac będzie...;( ;P

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ROZMOWY » ROZMOWA Z FIRE ;D

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

WODBOFIRE Jeden I Jedyny TakI OtS