| | |
| GM_FiRe | 15.06.2010 17:21:04 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Swinoujscie
Posty: 236 #546357 Od: 2010-1-30
| Tak,jak w temacie... Czy Tylen Durden i Czemu Sie Mnie Boisz mają stracić tutora? Z tego co zauważyłem Czasami pomogą...ale z tego co widzę to więcej wala w kogoś.. do tego są razem w teamie a nie powinni być! Przez, co mają S.Tutor i są kozakami ;/...
Więc, proszę o komentarze Graczy jak i Hostera postanowienie... _________________



|
| | |
| Wanisz | 15.06.2010 17:26:56 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #546360 Od: 2010-6-2
| Tylen Durden moim zdaniem może stracić Tuta...mi tak pomógł że dedł mojego noob chara z 3k lv do 500...a pisałem,żeby dał dojść do undebuga tylko.Czemu się mnie Boisz jak na razie moim zdaniem może być,ale faktycznie są kozakami bo mają lepsze senzu,czyli lepiej się uchają. O to moje zdanie na ten temat Pozdrawiam. |
| | |
| Li_Paj_Long | 15.06.2010 17:29:14 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #546361 Od: 2010-3-30
Ilość edycji wpisu: 4 | Fire odczep sie od nas. To ty jestes Godem i ty masz caly czas pomagac, my jestesmy tutorami i tez chcemy sobie pograc poexpic popeczyc. i tak wgl ja z Mr pomagamy najwiecej tylen troche rzadziej bo rzadziej bywa na servie. a tak po zatym niegdzie nie jest napisane ze jak jest sie tutorem to trzeba grzac pz i tylko pomagac tak jak to napisales ty nam .My chcemy miec tez troche gry zabawy, a jeśli chodzi o teamy my nie walimy razem to ze stoimy obok temple nie znaczy ze mamy team tylen to mój kumpel i niechcem go bic, a jak jest jakis team z dramaturgi ja sie nie skarze tylko zbieram team przeciwny.Aha , ja nie kozacze z tut senzu, gdybym np ze swoim 4k lvl rozwalal 6k lvl 8k lvl to rozumiem to jest kozaczenie ale ze rozwalam 2k lvl albo 800lvl to to nie jest kozaczenie bo tut senzu nawet nie uzywam. |
| | |
| Tylen_Durden | 15.06.2010 17:30:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #546363 Od: 2010-4-26
Ilość edycji wpisu: 3 | Wanisz - jestes zwyklym klamca(see you in game chocby bez tutor senzu ;]) .
Ja chcialbym tylko powiedziec ze jesli wam to tutor senzu az takie wielkie problemy stwarza to je usuncie . Nie chce mi sie dyskutowac z wieszkoscia tych ludzi ktorzy sie bd wypowiadac bo swoja postawa czesto pokazuja tylko jacy sa glupi ( definitywnie to przez wiek) no i tylko sei zdenerwuje przy tej dyskusji.
Decydujcie - jesli Hoster uwaza ze powinien mi zabrac tuta to ok . I zeby byla jasnosc tutor senzu nie potrzebuje .
Wlasciwie to nie wiem czemu sie Fire czepiasz . Jesli twoje argumenty maja byc powaznie traktowane , to niestety powinienes je napisac pod adresem chyba wszystkich tutorow(oprocz Dramata ostatnio). Poza tym lepiej nic na ciebie nie pisze bo mi chara zabierzesz tak jak juz kiedys groziles za zabicie ciebie i jak sie Dramatowi wbijales.
@edit.
Szanowny Fire - moze sam zeedytuj swojego posta wobec z tego. Jak dla mnie to lepiej zebysmy nie edytowali bo wiadomo czy cos nowego jest.
Poza tym co- raz przypekowalem Li Paj Logna dzisiaj to od razu jakas akcja. a nawet pytan na helpie nie bylo wiec ocb?Jesli proponujes zeby Hoster zrobil nam tak zebysmy nie mogli innych bic to ja zrobie innego chara i na nim bede tutorem . Nie po to expilem 10 k lvl zeby nie moc nikogo uderzyc. |
| | |
| GM_FiRe | 15.06.2010 17:33:50 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Swinoujscie
Posty: 236 #546365 Od: 2010-1-30
Ilość edycji wpisu: 2 | Czemu Sie Mnie Boisz,słuchaj koleś a ja piszę przekleństwa tutaj? Nie..więc proszę Cię tu mi tutaj też nie przeklinaj... A, co nie pomagam?jak nie byliście Tutorami to ja siedziałem oj długo i tylko stałem i pomagałem...Ale, jeżeli są tutorowie to powinni mi pomóc ... w pomaganiu a nie peczeniu... Albo, Ghost Wam usunie Tutora,albo da wam grupe że was nie mogą peczyć ani wy Ich... i byłoby good  A, do Mr'Cinek to nic nie mam... do niego... może i się rzadko logować ale nie pekuje chociaż wszystkich ...
@Edit Szanowny tutorze,jeżeli jesteś Tutorem, to proszę używać opcji EDYTUJ, ponieważ Pan Robi mi Tutaj Spam, a 1spam=1warn,2spam=2 warny,3spam=ban miesiąc na pisanie .
@Up... Słuchaj Tylen, mam gdzieś możesz robić new chara... a ghost może Ci dać na 2 chara LV... i EQ jakie masz... Ale,masz na Tutorze chociaż raz na tydzień lognąć i być z 1h... lub coś... A,edytować macie bo nie po to jest Edytuj...Jeżeli chcesz, to mogę tego całego mojego posta skopiowac i za edytować 1 ... mi to nie przeszkadza . _________________



|
| | |
| Li_Paj_Long | 15.06.2010 17:35:55 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #546367 Od: 2010-3-30
Ilość edycji wpisu: 1 | po 1 ja nic nie napisalem ze ty nie pomagasz a po 2 ja bardzo rzadko pecze, i głuwnie pecze jak chcem jaila, a tak to tylko wary z dramaturgia |
| | |
| Wanisz | 15.06.2010 20:07:58 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #546466 Od: 2010-6-2
| @Tylen
Więc myślisz że masz tuta tylko po to żeby nie pomagać tylko cwykorzystywać że jesteś lepszy i masz przewagę nad normal graczami?Pozdro...jak chcesz tuta tylko po to to najlepiej sam zrezygnuj ^.- Właśnie z tą grupą to dobry pomysł,Tutor ma pomagać a nie pk,albo usunąć albo dodać taką grupę. Jak tak bardzo chesz peczyć Tylen to zrezygnuj z Tutora,wtedy nikt do cb nie będzie miał pretensji. I tak za bicie lov lv jest ban na ileś tam h,ja mam 4k lv a ty 10k i myślisz że podskakiwać możesz? .Przyznam,że normalnie gracze więcej pomagają niż ty,a przecież jesteś Tutorem,a tutor nie ma zabijać innych i rookować ich tylko polepszyć im grę,pomagać.Jakoś np. na WoDBo tutorzy stali w temple i pomagali,a ty piszesz coś tam na red że "piszcie na help" a i tak rzadko kiedy odpisujesz,bo przecież cały czas jesteś zajęty dedaniem innych zamiast im pomagać. Ps:I jeszcze jak dzisiaj napisałeś na red? Przypominasz sobie?
"Waring:Jestem dziś wkurwiony więc będę dedać all kto mi podejdzie,tylko kumpli zostawie"
Możesz sobie zaprzeczać,ale sam to widziałem.Li Paj przynajmniej coś pomoże,a ty rzadko kiedy. Podsumowując jesteś tutorem tylko po to,żeby się wyrzyć na graczach za Twój nie udany dzień,a mało kto Cię ubiję,ponieważ masz tutor senzu i inne tam bajerki. Wiem że na wszystko będziesz zaprzeczał,albo wymyślał jakiś pretekst. I tyle co bym o tobie napisał...i jeszcze pytanie:Jakoś nigdy nie widziałem żebyś spokojnie,tak samo jak tutorzy na innych otsach postał,poodpowiadał na pytania...a ty nic.
|
| | |
| Tylen_Durden | 15.06.2010 20:15:24 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #546473 Od: 2010-4-26
Ilość edycji wpisu: 4 | Wanisz to Czemu sie mnie boisz napisal:"Waring:Jestem dziś wkurwiony więc będę dedać all kto mi podejdzie,tylko kumpli zostawie". low lvl to jest ponizej 350 matole wiec sie nie wymadrzaj w ogole . Ciekawe na jakim ty wodbo grales. Falek nigdy nie stal w temple i nie pomagal non stop , Brzozi tak samo , Crow to samo Cell destroy tak samo . Poza tym nie ma co tamtego wodbo porownywac z tym.
Edit. Poza tym Wanisz - dowod na to ze jestes klamca jest w tym co napisales -""mi tak pomógł że dedł mojego noob chara z 3k lv do 500""- moglo ci spasc najwyzej do 631 łbie . Poza tym dolaczyles tu 2 czerwca i juz wypowiadasz sie jakbys wszystko wiedzial i wszystkich znal . Ja cie wczoraj 1 raz na oczy widzialem w grze.
@edit tylko Z Tajnym tak wczoraj zrobilem ze sie wkurzylem i go bilem ;p ale to 1 raz chyba ;d |
| | |
| tajny | 15.06.2010 20:29:22 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 56 #546495 Od: 2010-4-25
Ilość edycji wpisu: 1 | a ja mysle ze oni powinni zatrzymac sobie tuta bo pomagaja jak moga po2 dzis widzialem tylena i zabil moze max 2 osoby wiecej nie widzialem li paj tez czasami przypekuje ale tak to stoi kolo temple i stara sie pomagac i byc dobrym wobec wszystkich
@edit a pozatym nie widzialem ze tylen pisal ze jest wkurw**** i ze bedzie zabijal kazdego kto mu wejdzie w droge i oszczedzi tylko kumpli
nie wiem kto to napisal ale wiem ze nie tylen bo on jak sie wqrwi to powie co mu nie pasuje albo da ignora a nie odrazu do bicia i hunted 4ever;d _________________


|
| | |
| Wanisz | 15.06.2010 20:56:41 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #546549 Od: 2010-6-2
Ilość edycji wpisu: 1 | @Tajny
I właśnie z tym problem...tutor nie powinien huncić tylko pomagać. @Tylen
Jak chcesz dedać i huncić to najlepiej zrezygnuj z Tuta,wtedy będziesz mógł to robić do woli. Lv mi spadł do 580,nie wiesz to nie gadaj -.- Czemu Się Mnie Boisz może zostać,ale prosił bym albo Tylena wywalić z tuta,albo dać jakieś ograniczenia,typu jak tam Fire napisał "Albo da wam grupę że ani oni nie będą mogli peczyć,ani inni ich" I podaj mi choć kilka argumentów dlaczego miałbyś dalej zostać tutorem? Co byś takiego dla serwera zrobił?Pewnie odpowiesz "będę dalej pomagał"... Wczoraj mnie wdziałeś 1 raz na oczy,to szkoda,bo ja Cb też...zbieg okoliczności? Jak tak bardzo chcesz all dedać to bez tuta,po prostu bądź zwykłym graczem,tak samo jak inni. I widać że robisz all by pozostać tutem..."do zobaczenia w grze" czyli że nie masz zamaru pomóc tylko mnie dedać.Pozdrowienia. Podaj mi 5 tych argumentów to dalej pogadamy.Wszystko zależy od Fire'a i Ghosta.Ale ogarnijcie Tylena,bo na prawdę gracze przez niego w temple siedzą i czekają aż da loga albo gdzieś odejdzie,bo nawet nie da undebugować lv'a.I w taki ów sposób Tylen pomaga niższym lv w graniu,wbijaniu lv ,i oczywiście przy jego traceniu.Tajny i tak będziesz go bronił,wiem bo ty jego friend 4ever (do Cb nic nie mam więc bez skojarzeń plis ) Wszystko,co mam na Tylena napisałem,nie mam zamiaru przedłużać tej kłótni,wieć ty,szanowny tutorze z racji,że nim jesteś (jak na razie) też sobie odpuść i poczekaj na ostateczne zdanie Administracji. Pozdrawiam.
|
| | |
| Li_Paj_Long | 15.06.2010 20:59:22 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #546559 Od: 2010-3-30
Ilość edycji wpisu: 1 | ja Myśle ze wgl temat bez sensu. Każdy z tutków myśle że sie stara jak może pomagać, ale jak np. chcesz se poexpic to expisz a nie zabijesz 1 goku w 1 min potem 20 min pomagasz na gc i help a potem tak w kólko wtedy to nie jes expienie. Tutki to gracze prawie zwykli wyróżnija sie t senzu pisza na pomaranczowo w gc,help itp. i moga napisac cos na red, a tak po za tym chca tez expic zeby wbic wiekszy lvl, troche sie wyrzyc popeczyc. Tak jak wszyscy inni. To moje zdanie, nie mam już nic wiecej do dodania.  |
| | |
| GM_FiRe | 15.06.2010 21:00:43 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Swinoujscie
Posty: 236 #546564 Od: 2010-1-30
| Dobra,do Tylena już nic nie mam... Ale,prosiłbym aby mu przydzielić grupę inną..aby nie mógł pekować ani go nie mogli... ponieważ to nie ma sensu lekkiego... _________________



|
| | |
| Wanisz | 15.06.2010 21:07:06 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #546579 Od: 2010-6-2
Ilość edycji wpisu: 1 | No wiem,ale tak samo jak pisze Fire tutki powinni pomagać.Poexpić czasem mogą,nie w tym problem.Ale jak jest się Tutorem,i chce się wyżyć,no to nie w sposób dedania graczy,tylko weź kompa i wywal go przez okno lub coś w tym stylu.Weź pod uwagę,że wy jako tutorzy macie więcej możliwości na wygranie pvp niż normal gracz,więc dajcie innym pograć,i wy też grajcie normalnie.Wtedy wszyscy będą uradowani. Bo tutor na prawdę nie jest od tego,że pomaga w zależności czy ma zły dzień czy dobry,a jak ma zły to pomoże w sposób "wyjdziesz z temple-ded)Proszę Administrację o dokładne zanalizowanie i przemyślenie sprawy,gdyż chodzi to o dobro normalnych graczy,którzy też chcą sobie normalnie pograć,a nie np. czekać 3h w temple,aż będzie możliwość oddebugowania lv i normalnego poexpienia (o ile w ogóle będzie dobra sytuacja). Pozdrawiam. Ps:I dobrze,jak będzie taka grupa,to będą szczęśliwi i tutorzy,i normalni gracze. |
| | |
| Li_Paj_Long | 15.06.2010 21:20:00 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 93 #546598 Od: 2010-3-30
| Wanisz powiedz mi z kąd ty sie urwałeś? grasz od niedawna faktycznie zachowujesz sie jekbys all wiedzial o all, jeszcze gadasz jak jakis psycholog co leczy dzieci z downem      |
| | |
| DraMaT | 15.06.2010 21:52:47 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn
Posty: 123 #546658 Od: 2010-3-17
| Fire mówi prawde. No racja Pkują low lvl-e ale ja się nie chce wtrącać |
| | |
| Wanisz | 15.06.2010 22:02:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Świnoujście
Posty: 70 #546676 Od: 2010-6-2
| @Li Paj
o cóż,staram się być kulturalny ,nie zawsze mi to wychodzi,ale liczy się że próbuję  A co do tematu...praktycznie all wiadomo,prawdopodobnie skończy się tym,że Tylen nie będzie mógł peczyć lov lv,i inni nie będą go mogli peczyć,i all będą happy  |
| | |
| DraMaT | 15.06.2010 22:07:52 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn
Posty: 123 #546683 Od: 2010-3-17
| Ja będę peczył . Słuchaj edytuj posty jak możesz to raz , bo widze ,że nieżly spamik robisz a po 2 pewnie zdecydują o tym wszystkim Fire z Ghostem więc.. czekajmy. |
| | |
| Tylen_Durden | 15.06.2010 22:16:07 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #546696 Od: 2010-4-26
| Wanisz - to cie dojade innym charem i dla twojej wiadomosci gram tu z 4 miesiace (albo dluzej z przerwami) gowno wiesz o serwie i o mnie wiec po co sie wypowiadasz pałofonie .
Proponuje zamknac temat i poczekac na to Co powie Hoster |
| | |
| DraMaT | 15.06.2010 22:19:42 |

Grupa: Moderator
Lokalizacja: BartoSzyce / Olsztyn
Posty: 123 #546700 Od: 2010-3-17
Ilość edycji wpisu: 1
Ilość edycji Admina: 1 | Racja bo robi się spam , więc temat zamykam . Niech Host przeczyta to i jak będzie chciał się wypowiedzieć odblokuje. Pozdrawiam
|